Büyükesat Mh. Uğurmumcu Cd.

No: 61/1 Çankaya – Ankara

P.tesi-Pazar 09:00 – 23:00

Fare İlaçlama

Öge fare ilaçlama servisi fare ve sıçanlara karşı yeni nesil cezbedici lezzete sahip fare ilaçlarıyla hizmet vermektedir. Öge ilaçlama’nın kullandığı ilaçlar fare ve kemirgenlerin tek ısırıkla ölümcül dozu almasını sağlayarak, hızlı ve etkin çözümleri en uygun fiyat politikaları ile garantili olarak müşterilerine sunar.
Eğer dışkı ya da hoş olmayan bir idrar kokusu gibi fare belirtilerini fark ederseniz, profesyonel destek alma zamanıdır.
Profesyonel fare kontrolü, farelerden kurtulmanın en etkili ve hızlı yoludur. Profesyonel fare ilaçlama uygulamaları, farelerin mülkünüze zarar vermelerini önleyebilir ve bu kemirgenlerden tarafından yayılan hastalıklara karşı koruyabilir.
Evinizde veya işinizde fare olduğunu görmek endişe verici olabilir. Sağlık risklerinin üzerinde, farelerin, kabloları çiğnemeyle yoluyla yangınlara neden olduğu bilinmektedir. Ahşap, plastik ve yumuşak çelikten bile geçebilirler.
Fare ya da fareleri yakalamak meşakkatli bir iştir. Fare tuzakları tek başına ciddi veya tekrarlayan bir istilayı kontrol etmek için yeterli olmayacaktır. Sadece profesyonel bir fare kontrol çözümü, farelerin evinizden veya iş yerinizden tamamen çıkarılmasını ve fare kolonilerinin tam olarak kontrol altına alınmasını garanti edebilir.
Öge İlaçlama’nın kullandığı dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar çocukların, evcil hayvanların veya hedef olmayan türlerin kazayla ürünü yemesini önleyen denatonium benzoate maddesi içermektedir, bu nedenle Öge İlaçlama’nın yaptığı fare ilaçlama uygulamaları son derece güvenlidir.
Öge haşere kontrol servisi Profesyonel fare kontrol çözümlerimiz eviniz veya işiniz için güvenli ve etkili çözümler sağlar.
Ankara’ da ve çevre illeride ki fare türlerini ve bunlarla mücadele yöntemlerini iyi bilen tamamı eğitimli ve profesyonel personelimizle, sizleri en kısa sürede fare istilası probleminden kurtarıyoruz. Fare için, Ankara ve İç Anadolu Bölgesi’nde bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Öge İlaçlama Şirketi Fare İlaçlama Uzmanıdır
Hamam Böceklerinden kurtulmak adına firmamız Öge İlaçlama Şirketi yardımınıza koşuyor. Profesyonel bir ilaçlama şirketi olan ve sizi tahtakurularından kurtaracak olan hizmetimiz, aynı zamanda tüm haşerelerden kurtulmak adına da her daim hizmetinizde.
Öge İlaçlama Şirketi olarak sizlere hizmet sunduğumuz alanlar;
• Restoran ilaçlama,
• Kafe ilaçlama,
• Ev ilaçlama,
• Site ilaçlama
• Zirai ilaçlama
• Bahçe ilaçlama,
• Ofis ilaçlama,
• İş Yeri ilaçlama,
• Gıda Tesisleri ilaçlama
• Hastane, Sağlık Ocağı ve Sağlık Kuruluşları ilaçlama
• Otel ilaçlama,
• Gemi, Tekne, Yat ilaçlama,
• Fabrika ilaçlama,
• Şantiye ilaçlama,
• Villa ilaçlama,
• Okul ve Eğitim Alanları ilaçlama

İşlem ve uygulamaları olup, bu uygulamalar ile akla gelebilecek her türden haşereye karşı mücadele etmenizi sağlamaktayız. İlaçlama uygulamalarımız ile hedefimiz kısmi bir mücadele olmayıp, firmamız ile yapacağınız iş birliği sayesinde tahtakurusu, fare, akrep, yılan, sivrisinek, karasinek, kene, tahta kurdu, gümüş böceği, karınca, çıyan, kırkayak, güve, kalorifer böceği, örümcek, arı, karafatma, bit, salyangoz, tespih böceği gibi akla ve başa gelebilecek her türden haşereden kurtulmanızı sağlıyoruz.

Site içi arama

Hizmetler

Ev İlaçlama

Ofis İlaçlama

Kurum İlaçlama

Bahçe İlaçlama

AVM İlaçlama

Şirket İlaçlama

Restoran İlaçlama

Sağlık Merkezi İlaçlam

Anaokulu Kreş İlaçlama

Hizmet Bölgelerimiz

Akyurt İlaçlama

Altındağ İlaçlama

Ayaş İlaçlama

Balâ İlaçlama

Beypazarı İlaçlama

Çamlıdere İlaçlama

Çankaya İlaçlama

Çubuk İlaçlama

Elmadağ İlaçlama

Etimesgut İlaçlama

Gölbaşı İlaçlama

Güdül İlaçlama

Haymana İlaçlama

Kalecik İlaçlama

Kahramankazan İlaçlama

Keçiören İlaçlama

Mamak İlaçlama

Polatlı İlaçlama

Kızılcahamam İlaçlama

Nallıhan İlaçlama

Polatlı İlaçlama

Şereflikoçhisar İlaçlama

Pursaklar İlaçlama

Sincan İlaçlama

Yenimahalle İlaçlama

İlaçlama hizmeti istiyorsanız

Hızlı Teklif Alma Formu.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın.

Uzman ekibimiz sizlere anında geri dönüş yaparak talebinize cevap verecektir.

Çankaya, Ankara

Büyükesat Mah. Uğurmumcu Cd.

No 61/1

info@ogeilaclama.com

(+90) 312 436 1819