Büyükesat Mh. Uğurmumcu Cd.

No: 61/1 Çankaya - Ankara

P.tesi-Pazar 09:00 - 23:00

Haşere İlaçlama Hizmeti


ÖGE İlaçlama, haşere (böcek) kontrolü, önleme ve ilaçlama hizmeti vermekte ve tüm müşterileri için kalıcı çözümler üretmeyi ilke edinmiş bir firmadır. Ev (daire), apartman, bahçe, iş yerlerinde meydana gelen haşerelerle müdahale noktasında sunulan başarılı uygulamalarla birlikte, kurumsal çözümler kapsamında firmaların haşere ve böcek türevlerine karşı korunması içinde alternatif çözümler üretilmektedir.

Günümüzde birçok alanda fare, hamam böceği, sinek, kertenkele, pire, akrep, fındık faresi, güve, çekirge, örümcek, kene, yılan gibi haşere/böcek, sürüngen ve kemirgenler görülebilmektedir. Bunlardan kurtulmanın en etkili yolu ise profesyonel bir ilaçlama şirketinin yapacağı ilaçlama ile sağlanır.

İlaçlama ve dezenfeksiyon için ücretsiz teklif alın.

İşyerleriniz veya konutlarınız için dezenfeksiyon hizmeti.

Profesyonel temizlik ile Ankara dezenfektan ve ilaçlama.

Haşere Türleri


  • Akrep İlaçlama
  • Sivrisinek İlaçlama
  • Tahtakurusu İlaçlama
  • Kene İlaçlama
  • Güve İlaçlama
  • Hamam Böceği İlaçlama
Akrep İlaçlama

Akrep İlaçlama

Doğada yaşamını sürdüren bazı canlılar örneğin akrepler yaşam alanlarımız olan evlerimizde ve işyerlerimizde kendilerine uygun ortam oluşturdukları zaman ölümcül riskler taşıyarak büyük panik ve korkuya sebep olabilmektedir. Özellikle bodrum katta, giriş katında ya da bahçe katında bulunan evlerimiz ya da ticari mülklerinizde bulunma olasılıkları yüksek katlara oranla daha çok olması nedeniyle bu gibi yerlerde yaşıyorsak akreple mücadele için mutlaka profesyonel firmalardan akrep ilaçlama hizmeti almak gereklidir.

Ankara akrep ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

Sivrisinek İlaçlama

Sivrisinek İlaçlama

Özellikle yaz aylarında çok fazla karşımıza çıkan haşerelerden bir tanesi de sineklerdir diyebiliriz. Sinekler özelliklerine ve fiziksel görüntülerine göre kendi aralarında ayrılabilir. İlk olarak iki kanatlı veya dört kanatlı olarak karşımıza çıkan sinekler bir de sivrisinek olarak da çıkabilmektedir. Dediğimiz gibi her sinek farklı özelliklerde olduğu için yaşam tarzları da farklı olabilir.

Ortalama yaşam süreleri havanın sıcaklık oranına göre artabilir de çıkabilir de diyerek 3 hafta kadar ömürleri olduklarını söyleyebiliriz. Hem etçil, hem de otçul olarak bilinen sinekler özellikle sivrisinek olarak canlıların kanları ile beslenenleri de vardır diyebiliriz.

Ankara sivrisinek ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

Tahtakurusu İlaçlama

Tahtakurusu İlaçlama

Yetişkin tahta kurusu kahverengi renktedir, ancak vücutları beslendikten sonra kızarık görünür. Tam yetişen tahta kuruları nispeten yavaş hareket eder ve 4-5 mm arasında ölçülür.

Ev sahipleri bazen tahta kurularının çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük olduğu konusundaki yanlış anlamalarına sahiptir.

Ankara tahtakurusu ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

Kene İlaçlama

Kene İlaçlama

Ankara kene ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

Güve İlaçlama

Güve İlaçlama

Kapalı sandıklar arasında bulunan kumaş eşyalarınızın veya dolapların içerisine yerleşerek ürünü parçalama işlemine geçerler. Son olarak da sıklıkla karşılaşılan diğer bir durum ise halılar üzerinde bulunuyor olmasıdır. Kelebek görüntülü olan bu Güve bir takım önlemler alınarak yok edilebilir. Fakat kesin çözümler vereceği konusunda da garantisi olmayacağını vurgulayabiliriz. Yani kendi imkânlarımızdan ziyade profesyonel destek almakta fayda vardır.

Ankara güve ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

Bu zararlılar son derece uyarlanabilir ve hatta bazı ilaç türlerine dirençli olabilirler. Öge haşere kontrol ve ilaçlama servisi en etkili ve hızlı yeni nesil ilaçlarla hamam böceği ilaçlama hizmetleri sunmaktadır. Uygulamada kullanılan ilaçların tümü dünya sağlık örgütü ve sağlık bakanlığı onaylı olup global bir ilaç firması olan ürünleridir.

Ankara güve ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

İlaçlama hizmeti istiyorsanız

Hızlı Teklif Alma Formu.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın.

Uzman ekibimiz sizlere anında geri dönüş yaparak talebinize cevap verecektir.

Çankaya, Ankara

Büyükesat Mah. Uğurmumcu Cd.

No 61/1

info@ogeilaclama.com

(+90) 312 436 1819