Kemirgen İlaçlama

Kemirgen İlaçlama Hizmeti


Çağımızın gelişen teknolojisinin desteğini de arkasına alan Öge İlaçlama kemirgen, en iyi kemirgen ilaçlama hizmetini tüketicilere sunmak için 7/24 çalışmaktadır. Söz konusu fare ilaçlama olduğu zaman birden fazla tekniğe başvurmak mümkündür. Çoğunlukla kemirgen ilaçlama esnasında kullanılan iki yaygın teknik sıvı kokulu ya da sıvı kokusuz ilaçlama olarak bilinir. Her iki yöntem arasında tercih yaparken öncelikli olarak göz önünde bulundurulan kriter, mekandaki fare yoğunluğudur. Sıvı kemirgen ilaçlaması esnasında ya su bazlı ya da gaz bazlı ilaçlama yapılması tercih edilebilir. Kullanılan sıvı ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Bu ilaçlar fare zehrinin sıvılaştırılmış, konsantre versiyonudur ve aynı zamanda mekanı iç-dış dezenfekte etme özelliğine de sahiptir. Kemirgen sorunun kesin çözümü için garantili kemirgen ilaçlama hizmeti sunan ilaçlama şirketleri ile çalışmak gerekir. Bu şirketlerden biri olan Öge İlaçlama, gerçekleştirdiği ilk ilaçlama seansının ardından belli bir müddet sonra tekrar denetim amaçlı ilaçladığı alanı ziyaret eder ve garantili ilaçlama sağlamak için ikinci bir ilaçlama seansı gerçekleştirerek kemirgenlerin yeniden yüz gösterme ihtimalini ortadan kaldırmayı amaçlar.Kemirgen ilaçlama yöntemleri arasında başvurulan bir diğer teknik de istasyon yöntemidir. Çift girişli bir düzenekten oluşan fare ilaçlama istasyonu, içerisinde fare ve diğer kemirgenlere çekici gelen, zehirli bir koku barındırır.Öge İlaçlama, kemirgen ilaçlama servisleri arasında en profesyonel ve kaliteli hizmet veren şirketlerin arasında yer alır. Ankara' da ve çevre illeride ki kemirgen türlerini ve bunlarla mücadele yöntemlerini iyi bilen tamamı eğitimli ve profesyonel personelimizle, sizleri en kısa sürede kemirgen probleminden kurtarıyoruz. Ankara ve İç Anadolu Bölgesi’nde kemirgen probleminden kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama ve dezenfeksiyon için ücretsiz teklif alın.

İşyerleriniz veya konutlarınız için dezenfeksiyon hizmeti.

Profesyonel temizlik ile Ankara dezenfektan ve ilaçlama.

Fareleri istasyona çekmek için kullanılan bu koku sayesinde kemirgenler düzeneğe yaklaşarak içine girerler, ardından da soludukları fare zehri ile can vererek düzenekten çıkarlar. Kemirgen ilaçlama esnasında kullanılan en etkili yöntemlerden biri olan istasyon düzeneği de işin ehli uzman ve profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Kemirgen Türleri


  • Fare İlaçlama
Fare İlaçlama

Fare İlaçlama

Öge fare ilaçlama servisi fare ve sıçanlara karşı yeni nesil cezbedici lezzete sahip fare ilaçlarıyla hizmet vermektedir. Öge ilaçlama'nın kullandığı ilaçlar fare ve kemirgenlerin tek ısırıkla ölümcül dozu almasını sağlayarak, hızlı ve etkin çözümleri en uygun fiyat politikaları ile garantili olarak müşterilerine sunar.Eğer dışkı ya da hoş olmayan bir idrar kokusu gibi fare belirtilerini fark ederseniz, profesyonel destek alma zamanıdır. Profesyonel fare kontrolü, farelerden kurtulmanın en etkili ve hızlı yoludur. Profesyonel fare ilaçlama uygulamaları, farelerin mülkünüze zarar vermelerini önleyebilir ve bu kemirgenlerden tarafından yayılan hastalıklara karşı koruyabilir. Evinizde veya işinizde fare olduğunu görmek endişe verici olabilir. Sağlık risklerinin üzerinde, farelerin, kabloları çiğnemeyle yoluyla yangınlara neden olduğu bilinmektedir. Ahşap, plastik ve yumuşak çelikten bile geçebilirler.

Ankara fare ilaçlama firması olarak dezenfeksiyon ve böcek ilaçlama konusunda uzman firmayız.

İlaçlama hizmeti istiyorsanız

Hızlı Teklif Alma Formu.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın.

Uzman ekibimiz sizlere anında geri dönüş yaparak talebinize cevap verecektir.

Çankaya, Ankara

Büyükesat Mah. Uğurmumcu Cd.

No 61/1

info@ogeilaclama.com

(+90) 312 436 1819