Büyükesat Mh. Uğurmumcu Cd.

No: 61/1 Çankaya - Ankara

P.tesi-Pazar 09:00 - 23:00

ÖGE İlaçlama & Dezenfeksiyon


Öge İlaçlama ve Dezenfeksiyon firması, ''Halk Sağlığı ve Haşerelerle Mücadele'' kapsamında 2020 yılında Ankara’ da kurulmuştur. Haşere / böcek; önleme kontrol ve ilaçlama, kemirgen (fare vb) mücadelesinde ve dezenfeksiyon hizmetlerinde faaliyetlerini uzman kadrosu ile kaliteyi ve teknolojiyi ön planda tutarak sürdürmektedir. Öge İlaçlama; Karşılaşılan soruna göre (uçan haşere, yürüyen haşere, kemirgen, güve v.b) profesyonel desteği ve gerekli teknik servisi mevzuata uygun teçhizat, biyosidal ürün, fumigant işlemi ile en hızlı şekilde ve çevreye zarar vermeden gerçekleştirmektedir.

Günümüzde birçok alanda fare, hamam böceği, sinek, kertenkele, pire, akrep, fındık faresi, güve, çekirge, örümcek, kene, yılan gibi haşere/böcek, sürüngen ve kemirgenler görülebilmektedir. Bunlardan kurtulmanın en etkili yolu ise profesyonel bir ilaçlama şirketinin yapacağı ilaçlama ile sağlanır.İlaçlama uzmanlık gerektiren bir konudur. Öge İlaçlama ve Dezenfeksiyon kurumsal çizgisinde, özenle eğitilmiş iş disiplinine sahip uzman kadrosu ile bilgi ve tecrübesini 24 saat boyunca çevre şehirlere ve her semte kesintisiz böcek ilaçlama hizmeti vererek müşterilerine en iyi şekilde sunmaktadır. İlaçlama hizmetini kendi bünyesinde yapan kurum ve kuruluşlara karşı ise ACİL İLAÇ servisi ile Öge İlaçlama ve Dezenfeksiyon 24 saat hizmettedir. Müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda adrese teslim olmak koşulu ile her türlü ilaç-alet ve ekipman tedariki yapılmaktadır.

Vizyonumuz & Misyonumuz


Vizyonumuz

Öge İlaçlama ve Dezenfeksiyon; Büyük, küçük ölçekli firma veya müşteri gözetmeksizin; haşere / böcek ilaçlama, kemirgen mücadele ve dezenfeksiyon hizmetlerini titizlikle yürütmektedir. Ev (daire), apartman, bahçe, konteynır, fabrika ve iş yerlerinde meydana gelen haşerelerle müdahale noktasında sunulan başarılı uygulamalarla birlikte, kurumsal çözümler kapsamında firmaların haşere ve böcek türevlerine karşı korunması içinde alternatif çözümler üretilmektedir.

Misyonumuz

Öncelikle çevreye duyarlıyız ve insan sağlığına önem veriyoruz. Öge İlaçlama ve Dezenfeksiyon şirketi olarak size sağlıklı, kaliteli, profesyonel ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmetini garanti ediyoruz. İlaçlama hizmetlerimizde Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ruhsatlı ilaçları, teknolojik cihazlar ile Dünya Sağlık Örgütü (WHO) , Sağlık Bakanlığı, TSE mevzuatlarına uygun olarak kullanmaktayız.

Ücretsiz keşif için 24/7 arayabilirsiniz.

0312 436 1819

Etkin Temizlik
Hijyenik temizlik
odaklı sonuç
Güçlü Koruma
Garantili ve
sağlıklı hizmet
Geri Dönüşüm
Doğaya zarar vermeyen çözümler
Sağlık Dostu
Sağlık bakanlığından
izinli ve onaylı

Referanslar


Ankara başta olmak üzere ilaçlama ve dezenfeksiyon alanında bizimle çalışan kıymetli müşterilerimiz.

İlaçlama hizmeti istiyorsanız

Hızlı Teklif Alma Formu.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın.

Uzman ekibimiz sizlere anında geri dönüş yaparak talebinize cevap verecektir.

Çankaya, Ankara

Büyükesat Mah. Uğurmumcu Cd.

No 61/1

info@ogeilaclama.com

(+90) 312 436 1819