Büyükesat Mh. Uğurmumcu Cd.

No: 61/1 Çankaya – Ankara

P.tesi-Pazar 09:00 – 23:00

Sivrisinek İlaçlama

Özellikle yaz aylarında çok fazla karşımıza çıkan haşerelerden bir tanesi de sineklerdir diyebiliriz. Sinekler özelliklerine ve fiziksel görüntülerine göre kendi aralarında ayrılabilir. İlk olarak iki kanatlı veya dört kanatlı olarak karşımıza çıkan sinekler bir de sivrisinek olarak da çıkabilmektedir. Dediğimiz gibi her sinek farklı özelliklerde olduğu için yaşam tarzları da farklı olabilir.
Ortalama yaşam süreleri havanın sıcaklık oranına göre artabilir de çıkabilir de diyerek 3 hafta kadar ömürleri olduklarını söyleyebiliriz. Hem etçil, hem de otçul olarak bilinen sinekler özellikle sivrisinek olarak canlıların kanları ile beslenenleri de vardır diyebiliriz.
Öge İlaçlama güvenli ve etkili ilaçları kullanır. Sivrisinek ilaçlama uygulaması sadece sivrisineklere odaklıdır. İnsanlar, evcil hayvanlar ve hatta bal arıları gibi değerli böceklere de zarar vermez. Kullanılan ilaçlar yağmura karşı 30 gün süre ile koruma sağlayacak şekilde ayarlanabilir. Uygulama sahasına göre farklı etki mekanizmalarına sahip ilaçları beraber kullanılmaktadır. Bazı ilaçlar ile sivrisinek yumurta sayısını azaltmak hedeflenirken bazı ilaçlar sivrisineklerin büyümesine müdahale eder. Uygulama anında ilaçların beraber kullanılabilir. Sivrisinek ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilacın muhteviyatı hakkında emin olmadan ilaç kullanılması çok sakıncalıdır. Özellikle bu tür ilaçları püskürtücüler ile yayarken kesinlikle uzman deneyimi şarttır.

Özellikle belirtmek isteriz ki sinek İlaçlamada kullanılan birçok ürün ve yöntem yetersiz kalmaktadır. Ayrıca ilaç uygulama sıklığı arttıkça maruz kalınan zehir miktarıda artmaktadır. Yine belirtmek isteriz ki Market ve Eczanelerden alacağınız ürünlerle sinek türleri neredeyse beslenecek hale gelmişlerdir. Yani aşırı bir direnç gelişmiştir.
Yaşam alanlarınızda var olduğunu gördüğünüz ve kurtulamadığınızı fark ettiğiniz bu canlılar için Öge İlaçlama’ya başvurabilirsiniz. Bu işlemler Öge İlaçlama tarafından profesyonel bir şekilde yapıldığı için hızlı bir şekilde sonuç almanızda mümkündür. Öge İlaçlama ekibi olarak, sineklerle mücadele tamamı eğitimli ve uzman ekibimiz ve Sağlık Bakanlığından onaylı ürünlerimizle sağlamaktayız.
Öge İlaçlama firması olarak sivrisinek ilaçlama uygulamaları gibi geniş alanlarda çalışılması gereken sahalarda çalışma tecrübesine ve yetkinliğine sahibiz. İster bir site de oturan bir site yöneticisi olun, ister zirai bir işletme veya organize sanayi bölgesi yöneticisi olun tüm sinek ve sivrisinek ilaçlama ve mücadelesi hakkında sorularınız ve çözümleri için Öge İlaçlama ve Dezenfeksiyon’a ulaşabilirsiniz.

Ankara’ da ve çevre illeride ki sinek&sivrisinek türlerini ve bunlarla mücadele yöntemlerini iyi bilen tamamı eğitimli ve profesyonel personelimizle, sizleri en kısa sürede sinek&sivri sinek probleminden kurtarıyoruz. Ankara ve İç Anadolu Bölgesi’nde 7/24 hizmetinizdeyiz.

Öge İlaçlama Şirketi Sinek& Sivri Sinek İlaçlama Uzmanıdır

Site içi arama

Hizmetler

Ev İlaçlama

Ofis İlaçlama

Kurum İlaçlama

Bahçe İlaçlama

AVM İlaçlama

Şirket İlaçlama

Restoran İlaçlama

Sağlık Merkezi İlaçlam

Anaokulu Kreş İlaçlama

Hizmet Bölgelerimiz

Akyurt İlaçlama

Altındağ İlaçlama

Ayaş İlaçlama

Balâ İlaçlama

Beypazarı İlaçlama

Çamlıdere İlaçlama

Çankaya İlaçlama

Çubuk İlaçlama

Elmadağ İlaçlama

Etimesgut İlaçlama

Gölbaşı İlaçlama

Güdül İlaçlama

Haymana İlaçlama

Kalecik İlaçlama

Kahramankazan İlaçlama

Keçiören İlaçlama

Mamak İlaçlama

Polatlı İlaçlama

Kızılcahamam İlaçlama

Nallıhan İlaçlama

Polatlı İlaçlama

Şereflikoçhisar İlaçlama

Pursaklar İlaçlama

Sincan İlaçlama

Yenimahalle İlaçlama

İlaçlama hizmeti istiyorsanız

Hızlı Teklif Alma Formu.

Ücretsiz Keşif İçin Hemen Arayın.

Uzman ekibimiz sizlere anında geri dönüş yaparak talebinize cevap verecektir.

Çankaya, Ankara

Büyükesat Mah. Uğurmumcu Cd.

No 61/1

info@ogeilaclama.com

(+90) 312 436 1819